– O nas

Budynek przedszkola 62 Przedszkole nr 62 „Stumilowy Las” znajduje się w rejonie

osiedla Stabłowice. Budynek zlokalizowany przy ul. Stabłowickiej 97, gdzie mieszczą się 3 oddziały przedszkolne.

Jest to duży budynek, z pięknymi klimatycznymi salami, jego

atutem jest przepiękny zazieleniony ogród przedszkolny wyposażony w bogaty sprzęt zabawowy.

Przedszkole korzysta z własnej kuchni i serwuje dzieciom codziennie świeżo przygotowane dania. Stawiamy na kuchnię zdrową, ale też smaczną i działającą na podstawie obowiązujących przepisów. Serwujemy świeże, naturalne i nieprzetworzone produkty, uwzględniając indywidualne uwarunkowania żywieniowe dzieci.

Kadrę przedszkola stanowią wykształcone, twórcze, ambitne nauczycielki zaangażowane w pracę z dziećmi i dla dzieci. Dbają o każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy rozwoju dziecka, celem lepszego stymulowania jego edukacji. Stale pogłębiają swoją wiedzę biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Oprócz nauczycieli wychowania przedszkolnego, placówka zatrudnia także specjalistów: logopedę, pedagoga specjalnego, nauczyciela gimnastyki ogólnorozwojowej i religii.

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

PRZEDSZKOLE NR 62 STUMILOWY LAS
ul. Stabłowicka 97,