– O nas

Budynek przedszkola 62 Przedszkole nr 62 „Stumilowy Las” znajduje się w rejonie

osiedla Stabłowice. Budynek zlokalizowany przy ul. Stabłowickiej 97, gdzie mieszczą się 3 oddziały przedszkolne.

Jest to duży budynek, z pięknymi klimatycznymi salami, jego

atutem jest przepiękny zazieleniony ogród przedszkolny wyposażony w bogaty sprzęt zabawowy.

Przedszkole korzysta z własnej kuchni i serwuje dzieciom codziennie świeżo przygotowane dania. Stawiamy na kuchnię zdrową, ale też smaczną i działającą na podstawie obowiązujących przepisów. Serwujemy świeże, naturalne i nieprzetworzone produkty, uwzględniając indywidualne uwarunkowania żywieniowe dzieci.

Kadrę przedszkola stanowią wykształcone, twórcze, ambitne nauczycielki zaangażowane w pracę z dziećmi i dla dzieci. Dbają o każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy rozwoju dziecka, celem lepszego stymulowania jego edukacji. Stale pogłębiają swoją wiedzę biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Oprócz nauczycieli wychowania przedszkolnego, placówka zatrudnia także specjalistów: logopedę, pedagoga specjalnego, nauczyciela gimnastyki ogólnorozwojowej i religii.

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

Archiwum

BIP

Logo BIP

Adres

PRZEDSZKOLE NR 62 STUMILOWY LAS
ul. Stabłowicka 97,
54-062 Wrocław

Do góry

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Wyłącz